fbpx

В Прикарпатському університеті вручили диплом Почесного доктора польському професору Щепану Білінському

Суспільство 14:36, 01.09, 2014

В Прикарпатському національному університеті відбулося Урочисте засідання Вченої ради університету, під час якого професору Ягеллонського університету, дійсному члену Польської Академії Знань, члену-кореспонденту Польської Академії Наук Щепану Білінському вручили диплом Почесного доктора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Вручення диплома розпочалося із виконання гімну Прикарпатського університету ім. В. Стефаника та вступного слова ректора Ігоря Цепенди. Потім присутні вшанували загиблих у ході протистояння російському агресору героїв.

"Нагорода Почесного доктора є надзвичайно важливою для будь-якого науковця. Вона є особливо важливою і для мене, і для цілої родини, тому що мої батьки родом саме з цієї частини України, – сказав Щепан Білінський і додав: – Добре було би, якби співпраця між університетами в основному реалізувалась на молодіжному рівні, адже молодь позбавлена пострадянських бар’єрів і схильна до сучасної наукової співпраці, у першу чергу, у галузях полоністики та україністики, а також географії, геології і т. п.".

Нагадаємо, урочистості з нагоди Дня знань для студентів, зарахованих на І курс в Прикарпатському національному університеті, відбулись 31 серпня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: