В семінарі взяли участь державні службовці апарату, управлінь, відділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, інших структурних підрозділів та територіальних органів центральних органів виконавчої влади. Навчання провели голова обласної ради Василь Скрипничук та наукові співробітники кафедри державного управління та місцевого самоврядування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
Метою проведення семінару-навчання є ознайомлення працівників із новаціями в законодавстві щодо боротьби з корупцією для запобігання корупційних діянь та успішного виконання своїх обов’язків.