fbpx

В селі Дебеславці на Коломийщині розпочали будівництво школи

Суспільство 16:48, 28.04, 2017

У Дебеславцях розпочали будівництво школи. Потреба у нових стінах є давно, адже 40 учнів початкових класів змушені навчатися в аварійних приміщеннях. У Дебеславцях є і новіша школа, але там місця вистачає тільки для 80 старшокласників.

Про це повідомляє телеканал "НТК".

Керівництво місцевої ОТГ запевняє, вже за два роки проблема буде вирішена: молодші та старші школярі з Ганева, Залуччя та Дебеславців навчатимуться в одній просторій школі.

Голова місцевого об’єднання Петро Книшук каже, вже виділили з бюджету 200 тисяч гривень на першочергові потреби. Обіцяє, це тільки перший внесок для добудови школи, без уваги добру справу не залишатимуть. Сподіваються і на підтримку вищого керівництва та благодійників.

В скорім часі тут планують добудувати 13 класних кімнат, перший камінь у фундамент школи урочисто заклали голова місцевої ОТГ Петро Книшук та учениця Дебеславцівського навчального закладу Оксана Амброзяк, яка озвучила послання для майбутніх поколінь, яке помістили у капсулу часу.

Щоб якомога швидше добудувати школу, і мешканці села, і навіть діти пообіцяли допомагати будівельникам. Водночас розпочали і власний збір коштів.

Якщо все йтиме за планом, розповідає дирекція закладу, то вже за два роки перший дзвоник у Дебеславцівській школі лунатиме для усіх учнів разом у великій просторій школі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: