fbpx

В селі на Калущині люди перекрили дорогу та вимагають ремонту

Суспільство 11:55, 13.11, 2017

13 листопада жителі села Сівка Войнилівська на Калущині перекрили центральну вулицю населеного пункту з вимогою відремонтувати дорогу.

Як розповіла Галці сільський голова Сівки Войнилівської Оксана Галка, люди зібралися о 8 годині ранку й опів на 9 розпочали страйк – чекали чиновників, які так і не приїхали.

Люди ходять по пішохідному переході біля школи. Зараз до місцевого населення долучилися мешканці навколишніх сіл, утворився значний затор.

На місці працюють поліціянти, однак люди чекають приїзду першої заступниці голови ОДА Марії Савки та представника Облавтодору.

"Ми записувалися на прийом до Гончарука, але з нами зустрічалася пані Савка, підписи збирали стосовно того, що дорога потребує ремонту. До нас обіцяли приїхати, але так і не приїхали. Нам казали, що тендер на виконання робіт відбувся і щоб ми шукали співфінансування 10% – це 100 тисяч гривень Ми уже почали шукати гроші, але підрядник відмовився. Цього року провели лише ямковий ремонт.

Людям терпець урвався. Але вони хочуть тільки спілування, хочуть, щоб приїхали чиновники, подивилися, бо дорога жахлива", – зауважила сільський голова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: