fbpx

Ажіотаж минув: у дитсадок "Вишиванка" в ЦНАПі реєструються на 7 червня – вже без черги

Суспільство 14:02, 01.06, 2016

Працівники ЦНАПу взяли до уваги список батьків, складений за принципом живої черги, яка створилася через велику кількість охочих віддати своїх дітей до нового дитсадка в мікрорайоні Пасічна.

Сьогодні зранку, як писав КУРС, було видано 100 талонів для реєстрації до ДНЗ "Вишиванка", хоча ЦНАП раніше повідомляв про два робочі вікна і можливість прийняти максимум 70 заявників. 

Решта батьків подали в реєстраційний центр списки претенентів на реєстрацію в наступні кілька днів. Працівники ЦНАПу взяли списки до уваги – завізували печаткою ЦНАП та підписом заступника міського голови Оксани Савчук-Криволінської і вивісили на дверях Центру. Вони запевнили, що керуватимуться цими списками, укладеними в "живій" черзі, при видачі талонів у наступні дні. 

Щоб ліквідувати чергу, керівник ЦНАПу Богдан Питель видавав людям талони, де був вказаний прогнозований час реєстрації. За його словами, на реєстрації щодня будуть працювати троє реєстраторів  без обідньої перерви. Приймати більш як 100 людей неможливо, оскільки, стверджує Питель, комп'ютерна система ЦНАПу може дати збій. 

На дверях ЦНАПу вже вивісили список батьків по 6 червня включно.

На стійці адміністратора почали складати список на 7 червня. Черги немає  можна вільно підійти і записатися в список.

"Реєстрація буде тривати весь цей тиждень, до п'ятниці включно. Це єдине, що я наразі можу вам сказати",  прокоментував ситуацію Богдан Шпакодрай, начальник відділу інформаційних технологій адміністратора. 

Директор департаменту освіти і науки Ігор Смаль зазначив, що "Вишиванка" розрахована на 190 діток, але могла прийняти до 300 малюків. 

Нагадаємо, зареєструватися в ДНЗ можна он-лайн – на сайті "Дитяча освіта м. Івано-Франківська".Так, у дитсадок "Незабудка" на Хіміків, 4-а зарестровано 12 дітей. У ДНЗ "Віночок", що на Целевича, 16-а, в електронній черзі – 119 дітей. В школу-садок №6 на Пасічній, зареєстрували своїх дітей 88 батьків.

Електронна реєстрація на сайті у ДНЗ "Вишиванка" на сайті не відкрита.

"Електронна черга стартує 1 червня в приміщенні ЦНАПу",  повідомила про дивну новацію в соцмережі незадовго після відкриття садочка заступник міського голови Франківська Оксана Криволінська-Савчук. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: