fbpx

У Тишківцях на Городенківщині відкрили спортивний майданчик

Спорт 13:36, 09.11, 2015

7 листопада в селі Тишківці Городенківського району відкрили спортивний майданчик. Тут встановили огорожу, футзальні ворота та штучне покриття.

Будівництво об’єкта розпочалося ще у 2001 році. За кошти місцевого бюджету силами громади проведено розчищення та планування території, зведено основу під майданчик.

Штучне покриття для спортивного майданчика придбали за кошти благодійного фонду "Україна Інкогніто" (Президент фонду А. Матвієнко) – 10 тис. євро та додаткової субвенції з Державного бюджету 126 тис. грн (5 тис. євро). Перевезення штучного покриття з м. Києва проведено за фінансової допомоги депутата обласної ради А. Левковича (8 тис. грн).

В день відкриття до Тишківської школи завітали депутати Верховної Ради, представники обласної та районної влади, громадські діячі, спортсмени, вчителі та учні й батьки. 

Одразу після відкриття майданчика провели міні-футбольний турнір, присвячений пам’яті Р. Шухевича, який, як пообіцяв сільський голова, буде щорічним. Відбувся також товариський матч між депутатами районної ради та ветеранами с. Тишківці, що завершився товариською нічиєю 3:3.

На черзі, як пообіцяли гості свята, будівництво тенісного корту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: