В Тисмениці відбувся легкоатлетичний пробіг "Кушнірські перегони"

Спорт 18:17, 22.08, 2017

Нещодавно центральними вулицями міста Тисмениця пройшов другий легкоатлетичний пробіг на дистанції 10 км "Кушнірські перегони", присвячений 26-й річниці незалежності України.

Захід відбувся за підтримки райдержадміністрації, райради, міської ради та федерації легкої атлетики Івано-Франківської області. Ініціатором проведення та активним учасником пробігу став Василь Кабан – ветеран легкої атлетики, повідомляється на сайті облдержадміністрації.

Головним суддею змагань був президент федерації легкої атлетики Віталій Матешко.

У змаганнях взяли участь 42 учасники у семи вікових категоріях. Наймолодшим із них був Олег Угриновський (5 років), а найстаршим – Василь Кричук (69 років).

Переможцями в абсолютній першості серед чоловіків стали Дмитро Дідоведюк (переможець забігу), Олег Озарко та Мирослав Федорчак. Серед жінок першою фінішувала Олеся Дідоведюк. Крім того, організатори змагань визначали переможців у шести вікових категоріях.

Усі учасники перегонів отримали медалі та футболки з логотипом змагань, а переможці та призери – грошові винагороди й пам’ятні призи.