fbpx

В Україні для студентів почав функціонувати портал про навчання у країнах ЄС і НАТО

Стиль життя 22:22, 30.03, 2016

В Україні розпочав свою роботу новий проект, який сприятиме підвищенню мобільності студентської молоді в рамках європейського і євроатлантичного простору – портал eepro.info.

Цей інформаційний ресурс складається з освітньої і правової частин.
Портал створено за сприяння Міністерства закордонних справ Естонської Республіки, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.
На думку координатора проектів Посольства Естонії в Україні Анастасії Михайлової, eepro.info надасть можливість користувачам отримати повну інформацію про освіту за кордоном, допоможе українським студентам дізнатися про Європу і світ.
"Портал дозволить абітурієнтам, студентам, науковцям значно зекономити свій час. Адже раніше, щоб знайти цікаву навчальну програму, молодій людині необхідно було передивитися з десяток сайтів, витратити декілька годин", – зазначив автор проекту, секретар групи міжпарламентських зв’язків між Україною та Естонією Михайло Колібабчук.
Сьогодні знайти інформацію набагато простіше, адже на сайті розміщено все про стипендії, гранти, конференції за кордоном. Портал також надає правову допомогу з основних питань, що стосуються прав і обов’язків української молоді як в межах України, так і за кордоном.
"Незабаром плануємо викласти на сайт контакти українських громад в різних країнах світу, аби у наших студентів, була можливість безболісно адаптуватися в чужому середовищі – українська діаспора завжди допомагала і допомагає нашим громадянам в проблемних ситуаціях",  поділився планами автор проекту.

Радник Міністра освіти і науки України Сергій Пархоменко зазначив, що українська держава зацікавлена, аби молодь отримувала європейську освіту, а після завершення поверталася в Україну і вкладала весь свій професійний хист в розбудову країни.

"Євроінтеграція неможлива, якщо країною керують люди, які ніколи не були в країнах ЄС. У людини завжди має бути право вільного вибору – одне із засадничих цінностей вільного світу, країн ЄС і НАТО",  підкреслив він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: