fbpx

В Україні розправилися з головними ворогами доріг

Суспільство 21:57, 02.11, 2015

Уряд України заборонив їздити по дорогах машинам з фактичною масою більше 40 т або більше 10 т на вісь. Відповідну інформацію розмістять на сайтах та дорожніх знаках.

Це обмеження міститься в постанові Кабміну № 869 від 21 жовтня 2015 року. Для автомобільних доріг місцевого значення обмеження по вазі ще менше та становить 24 т (7 т на вісь), пише Кермо.інфо.

"Уряд підтримав надзвичайно важливу для всієї країни ініціативу Міністерства інфраструктури. Ні для кого не секрет, що дороги руйнує і невелика частина недобросовісних перевізників, які порушують чинні вагові норми. А об’їжджати шляхи на дорогах і ремонтувати машини після їзди такими шляхами змушені абсолютно всі. Також величезною проблемою був рух великовагового транспорту понад 24 тонни по дорогах місцевого значення, здатних витримувати не більше 7 тонн на вісь, чого немає в жодній країні світу. Дуже довго недобросовісні перевізники прикривалися недосконалим законодавством і відкуповувалися хабарами", – сказав Роман Хміль, директор Департаменту стратегічного розвитку автомобільних доріг та автотранспорту.

Стимулювати перевізників, за словами Хміля, будуть збільшені штрафи, а контролювати дотримання правил будуть на 200 пунктах автоматичного контролю ваги авто "на ходу". До того ж, будуть закуплені 100 мобільних вагових комплексів, зазначив директор департаменту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: