fbpx

В Україні видали довідник про пільги та гарантії учасникам АТО

Суспільство 21:05, 08.05, 2015

Інформаційну брошуру "Пільги та гарантії для учасників антитерористичної операції" випустила Фундація "Відкритий Діалог".

На створення такого довідника активістів Фундації наштовхнув досвід спілкування із солдатами, що перебувають в АТО або звідти повертаються, а також із їхніми родинами, пише УП Життя.
 

"Склалося враження, що процедура отримання статусу учасника і оформлення пільг є настільки складною, що середньостатистичний солдат чи його родина не в стані розібратися з усіма бюрократичними перипетіями. Тому ми вирішили допомогти їм у міру можливості: проаналізували законодавство і оформили інформацію у вигляді схем та алгоритмів. Формат А5 дозволить завжди мати брошуру із собою: чи то в коридорах установ, чи навіть на полі бою", – пояснює Агнєшка Гуральська, менеджер проекту.

У брошурі розкриваються питання того, як отримати статус учасника АТО та посвідчення "Учасника бойових дій" та "Інваліда війни", які існують пільги та одноразові допомоги та ін.

Брошура розповсюджується безкоштовно і адресно, а також доступна для безкоштовного завантаження у нас на сайті

Проект став можливий завдяки підтримці Шведського агентства міжнародного розвитку та Української Гельсінської спілки з прав людини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: