fbpx

В Україні видали книгу про безпілотники

Суспільство 18:33, 25.01, 2015

Інформаційно-консалтингова компанія Defense Express реалізувала спеціальний проект під назвою "Безпілотники. Призов на війну".

У виданні представлено детальний огляд ряду провідних державних і приватних компаній України, що втілюють проекти зі створення вітчизняних безпілотних авіазразків військового призначення. Також на сторінках цього дослідження читачі зможуть знайти відповіді на такі питання як:

· Чому так довго і безрезультатно блукало в безпілотних лабіринтах українське військове відомство і про те, які БПЛА і БПАК потрібні українській армії зараз;

· Про те, як і чим заповнювався безпілотний вакуум у Збройних Силах та інших силових структурах України з початку проведення антитерористичної операції на сході країни;

· Які безпілотні апарати використовують російські військові і терористи проти України;

· Які безпілотники пропонувалися і пропонуються Україні зарубіжними виробниками та постачальниками.

Видання можна буде придбати найближчим часом в компанії Defense Express – як черговий книжковий продукт серії "Зброя України" або ж отримати в рамках підписки на журнал Defense Express "Експорт зброї і оборонний комплекс України", ставши новим передплатником журналу, повідомляє Буковоїд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: