неділя, 24 лютого

В Україні закрили один із найбільших онлайн-кінотеатрів

В Україні кіберполіцейські заблокували роботу піратського онлайн-кінотеатру OnlainFilm, який входив в п’ятірку найвідвідуваніших сайтів на території декількох країн.

Як повідомили у Нацполіції, ресурс OnlainFilm протягом останніх дев’яти років транслював відео із порушенням авторських прав.

"Щоденно сайт відвідували до півмільйона користувачів мережі Інтернет, а кількість переглядів відео перевищувала 2 мільйони. Загальний об’єм відеофайлів, розміщених на сайті, перевищував 50 ТБ", – зазначили поліцейські.

За даними слідчих, щоб приховати свої сліди у мережі, зловмисники через зворотний проксі-сервер ретранслювали запити клієнтів із зовнішньої мережі на один або декілька серверів, розташованих у внутрішній мережі.

У поліції зазначили, що під час слідчих дій було викрито адміністраторів піратського сайту. У Хмельницькому було проведено одночасно п’ять санкціонованих обшуків. За їх результатами вилучено комп’ютерну техніку та гроші.

За цим фактом триває досудове розслідування за ч. 3 ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) КК України. Після отримання результатів експертиз вирішуватиметься питання щодо оголошення підозри учасникам злочинної групи.

КОМЕНТУВАТИ