fbpx

В Україні запустять телевізійний канал для IT-шників

Суспільство 19:27, 26.12, 2015

BrainTV стане першим в Україні телевізійним проектом, головною метою якого стане вільний доступ до освітнього ІТ-контенту та посилення бренду українського ІТ ринку як у країні, так і за її межами.

Контент каналу буде включати освітні, інформаційні та розважальні програми про ІТ українською та англійською. Денний ефір наповнюватимуть в основному програмами українською мовою, в той час як вечірній та нічний ефіри включатимуть більше програм англійською для того, щоб покрити аудиторію за кордоном, інформує brainbasket.org.

За словами директора фонду BrainBasket Володимира Люльки, канал розширить інформаційне поле українців, які цікавляться ІТ.

“Гравцям українського ІТ ринку важливо мати місце в медіа, де можна знайти однодумців, де можна тусуватися, спілкуватися, радіти успіхам і розповідати про свої радощі у країні та за її межами. Люди, яких цікавить ІТ сектор, але які поки мають дуже приблизне уявлення про те, як він працює і який у нього потенціал, зможуть дізнаватися більше про нього через канал. Також вони зможуть навчитися програмувати та надихнуться прикладами українських ІТ підприємців через BrainTV”, – коментує Люлька.

Мультимедийный ОТТ-сервис Divan.TV выступає головним технологічним партнером проекту. Через платфрому Divan.TV канал вийде в тестову веб-трансляцію 24/7 у березні 2016. До кінця літа 2016 планується вихід на кабельне телебачення та мобільний додаток Divan.TV. Канал можна буде дивитися у вільному доступі онлайн в Україні та за межами.

“Будучи експертом на ринку телекомунікацій, Divan.TV бачить потребу в освітньому контенті, але якщо раніше його основною аудиторією були школярі та їхні батьки, то тепер планується задовольнити послугою “освіта через ТВ” новий сегмент ринку – ІТ аудиторію”, – прокоментував засновник Divan.TV, Андрій Колодюк. “Не побоюсь сказати, що результатом появи спеціалізованого IТ каналу – BrainTV – стане ріст вього IТ ринку”.

Виконавчим директором каналу BrainTV призначено Божену Шеремету, маркетинг спеціаліста української ІТ компанії Coppertino та колишнього IT-журналіста англомовного видання Kyiv Post.

“З появою BrainTV українські технологічні компанії нарешті отримають промо-майданчик для відеореклами, а українці отримають оригінальний освітній та розважальний відеоконтент про ІТ 24/7”, – коментує Шеремета.

Серед найцікавіших проектів каналу планується запуск реаліті-шоу про стартапи, ТВ акселератора, щоденної служби новин та подання оригінального освітнього контенту в поле ІТ від провідних американських університетів.

За підтримки некомерційної організації Nova Ukraine, яка займається збільшенням обізнаності про Україну в США та інших країнах світу, плануєтсья створення і відеоконтенту про українських ІТ підприємців та спеціалістів у США.

Серед партнерів проекту також Ciklum і Luxoft.

Заступник Голови Адміністрації Президента по реформах Дмитро Шимків також виявив підтримку проекту від імені Адміністрації Президента.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: