fbpx

В Україні змінять принцип надання пільг на проїзд

Суспільство 18:24, 07.06, 2015

Пільги на проїзд скасовуватися не будуть – будуть змінюватися принципи їх надання.

Про це в інтерв’ю одному з українських видань заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко, – передають Фінанси.

"Перш за все, хочу сказати, що пільги на проїзд залишаться. І цього року ми обійдемося без скорочення: виділеного фінансування для цього достатньо. З часом будемо змінювати принцип надання пільг на проїзд. Вони збережуться і надалі, але будуть працювати в іншому вигляді", – сказав він.

За словами Павла Розенка, необхідність реформування системи пільг зумовлена тим, що на сьогодні взаємозаліки між державою і організаціями, які надають послуги, – суцільні корупційні схеми та неефективне використання бюджетних грошей.

"Фактично ми не можемо перевірити і переконатися в обсягах наданих перевізниками пільгових послуг і проконтролювати цільове використання бюджетних грошей автопарками та іншими організаціями", – зазначив він.

На переконання Міністра, перемогти корупцію в цій сфері можливо тільки шляхом монетизації пільг на проїзд, коли пільговик фізично оплачує свій проїзд, а держава ці гроші компенсує безпосередньо персонально йому, а не шляхом перерахування незрозумілих сум підприємствам громадського транспорту.

"Зараз працюємо над логістикою цього процесу, вибудовуємо технологію. Сподіваємося, що працювати вона почне з 2016 року. Але потрібно провести масовану інформаційну кампанію, пояснити людям, що, як і чому змінюється, що пільги залишаться. Вони просто видозміняться. Якщо буде підтримка суспільства, скасувати реформи буде неможливо", – підкреслив Павло Розенко.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: