fbpx

В Україні з'явився новий онлайн-кінотеатр

Культура 20:18, 20.05, 2015

Кінофестиваль Docudays UA відкрив онлайн-кінотеатр документального кіно DOCU/ПРОСТІР, де глядачі зможуть побачити кращі українські фестивальні картини.

Онлайн-кінотеатр працює за посиланням >>.

PR-директор Docudays UA Дар'я Аверченко розповіла Cultprostir, що ідея визрівала вже давно зі збільшенням кількості охочих побачити фільми. 

"Приблизно п'ять років тому у нас виникла ідея – розповідати історії успіху людей з різних куточків України, які вирішили відстоювати свої права. Ми звернулися до давнього партнеру Docudays UA Фонду "Відродження" з проектом "Нові герої" – циклом фільмів про простих українців, які перемагали злочинний режим кожен у своїй справі. Фільми вийшли дуже успішні, ми демонстрували їх під час основного й Мандрівного Docudays UA. Однак весь час чули, що ці фільми мусить побачити якомога більша кількість людей. У 2014 році Мандрівний фестиваль обійшов 245 міст і містечок у 23-х областях України та АР Крим. Наша аудиторія по Україні торік  104 250 глядачів. У Києві під час березневого фестивалю Docudays UA відвідало 38 200 кіноманів, але нам хотілося більше! Так виникла ідея онлайн-платформи, де ми могли б показувати кіно всюди, куди тільки сягала б мережа Інтернет. Після "Нових героїв" ми зняли ще цикл про успішних ромів з таборів Закарпаття "Ромська мрія", а потім короткі фільми: "Ассоль", "Південний кордон" і "Ротація". Ви знайдете також фільм про виставку "Чуєш, брате?" відомого українського фотографа Олександра Глядєлова, світлини, зроблені під час Революції Гідності і в зоні АТО. Цей фільм ми знімали до відкриття цьогорічного Docudays UA. Тепер працюємо над новим циклом про громадські ініціативи, що виникли на Майдані й зараз поширилися по всій Україні. Про людей, які під час Майдану відкрили в собі вражаючу здатність до самоорганізації й, не чекаючи, поки "розворушаться" чиновники, самі творять нову цивілізовану державу. Цей проект підтримало Посольство Швеції в Україні. Програма онлайн-кінотеатру буде постійно наповнюватися новими фільмами нашого виробництва. Бо говорити про успіх, показувати успіх борців за нову Україну  це надихати інших людей повірити, що перемога – можлива! Повірити й  самим почати щось робити для перемоги",  розповіла Дар'я Аверченко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: