fbpx

В Українській гімназії №1 обрали нового президента

Суспільство 14:57, 07.04, 2016

В Українській гімназії №1 міста Івано-Франківська обрали президента учнівського самоврядування. Ним став учень 9-го класу, пластун Роман Стасюк.

Протягом кількох тижнів передвиборчої кампанії учні та вчителі мали змогу обдумати всі свої "за" і "проти" та зробити доленосний вибір на користь одного з кандидатів, інформує Бліц-Інфо.
Протягом передвиборчої кампанії команда Романа Стасюка провела для гімназистів багато цікавих заходів: селфі-конкурс, "фотоквест", "день ігор", спільний перегляд фільму, команда розповсюджувала агітки-орігамі, а також презентувала плакат "Рівняйся на кращих – іди до мети!", присвячений відомим гімназистам України та титану праці Іванові Франку, рік якого оголошено в Україні.

Голосування завершилося, і новим президентом учнівського самоврядування став активіст та пластун Роман Стасюк.

За словами директора гімназії Ігоря Дейчаківського, фігура президента є дуже вагомою для діяльності навчального закладу.

"Те, що обрали Романа, є дуже добре, адже він активний, має позитивний авторитет серед дітей і ту високу місію, яку на нього поклали діти, буде нести гідно. Його попередники задали високу планку, і тепер потрібно, щоб Роман продовжував їх роботу. Я переконаний, що хлопець впорається і що він готовий до такої роботи", – запевнив директор гімназії.

Також Ігор Дейчаківський зазначив, що в гімназії всі питання обговорюються за участю президента. Це, на думку освітянина, є дуже дієвим механізмом залучення учнівського колективу до управління навчальним закладом. Зокрема, думка президента враховується при вирішенні питань розвитку колективу, і навіть критичні проблеми розглядаються теж за його участю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: