fbpx

В "Укрнафти" закінчуються спецдозволи на видобуток нафти й газу на семи родовищах Прикарпаття

Економіка 10:34, 21.11, 2017

ПАТ "Укрнафта" подало до Держгеонадр заявки на продовження терміну дії 14 спецдозволів на видобуток вуглеводнів.

З них на сім родовищ розташовані на Прикарпатті  Росільнянське (Богородчанський район), Луквинське (Рожнятівський район), Довбушансько-Бистрицьке та Пасічнянське (Надвірнянський район), Долинське (Долина), Струтинське і Спаське (Рожнятівський район).

Найближчим часом компанія планує подати до Держгеонадр заявки на продовження ще 13 спецдозволів, інформує прес-служба "Укрнафти".

"У 2018 році закінчується термін дії 27 спецдозволів "Укрнафти", на які припадає 45% річного видобутку нафти та конденсату і 25% річного видобутку газу в компанії. Своєчасне продовження терміну дії спецдозволів є критично необхідним для компанії і матиме суттєвий вплив на виробничі та фінансові показники "Укрнафти", виконання інвестиційної програми, зайнятість працівників та доходи державного та місцевих бюджетів. За розрахунками компанії, протягом року від видобутку вуглеводнів на 27 родовищах до державного та місцевих бюджетів має надійти приблизно 3 млрд грн доходів лише від рентної плати", – йдеться у повідомленні.

Із 27 родовищ, де термін дії спецдозволів закінчується наступного року, 7 – розташовані на території Івано-Франківської, 7 – Чернігівської, 5 – Сумської, 5 – Полтавської та 3 – Львівської області. Річний обсяг видобутку нафти та конденсату на цих родовищах становить понад 710 тис. т, а газу – 360 млн метрів кубічних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: