fbpx

В університеті нафти і газу розпочалась міжнародна науково-технічна конференція пам’яті професора Ігоря Кісіля

Суспільство 16:28, 14.11, 2017

Сьогодні в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочала роботу восьма міжнародна науково-технічна конференція пам'яті професора Ігоря Кісіля "Сучасні прилади, матеріали і технології для неруйнівного контролю і технічної діагностики машинобудівного і нафтогазопромислового обладнання".

Про це повідомляється на сайті ІФ ОДА.

До речі, конференція була започаткована видатним вченим, керівником наукової школи, проф. Кісілем І. С. Упродовж багатьох років він був її активним організатором та натхненником. Що два роки науковці збирались на базі кафедри "Методи та прилади контролю якості та сертифікації продукції" (МПКЯ і СП), яку тривалий час очолював проф. Кісіль І. С., щоб обговорити та оптимізувати шляхи вирішення актуальних проблем підвищення надійності неруйнівного контролю і технічної діагностики машинобудівного і нафтогазопромислового обладнання.

Цього року науковий захід відбувається за організації Міністерства освіти і науки України, ІФНТУНГ, Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Інституту технічної теплофізики НАН України, НАК "Нафтогаз України»" ПАТ "Укргазвидобування", ПАТ "Укртрансгаз", Української нафтогазової академії, Українського товариства НК і ТД, НВФ "Ультракон" (Україна), НВФ "Діагностичні прилади" (Україна), НВФ "Зонд" (Україна), ПАТ "Івано-Франківськгаз". 

На Пленарному засіданні, яке відкрив директор енергетичного інституту, проф. Середюк О. Є., були присутні досвідчені та молоді науковці з багатьох університетів, серед яких член-кореспондент НАН України, проф. Бабак В. П. (Інститут технічної теплофізики НАН України), Жонса М. (Політехніка Опольська, Польща), академік НАН України, проф. Крижанівський Є. І. (ректор ІФНТУНГ), член правління УТ НКТД, проф. Посипайко Ю. М. (ІЕЗ ім. Е. Патона) й багато інших учасників і гостей. На відкриття конференції були запрошені дружина та сини вченого Ігоря Кісіля, пам’ять якого присутні вшанували хвилиною мовчання.

Учасників конференції привітав ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський. Він відзначив роль професора Кісіля І. С. у розвитку вітчизняної науки та актуальність його досліджень у сфері неруйнівного контролю та технічної діагностики. Сьогодні ці методи та прилади мають неабияке значення для безпеки життя і діяльності багатьох галузей, і зокрема – такої важливої для економіки України, як нафтогазова. На думку ректора, конференція покликана не лише обговорити актуальні проблеми, але й використати нові можливості для співпраці у цій важливій сфері.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: