fbpx

"Вамбуд" призупиняє будівництво поблизу озера

Суспільство 20:44, 11.05, 2015

Будівельна компанія "Вамбуд" призупиняє будівництво нових поверхів та заливання фундаменту на будівельному майданчику поблизу міського озера.

Про це пише Галка з посиланням на директора компанії "Вамбуд" Миколу Ковальчука.

"Це не є вплив будь-якого політика, це моє власне рішення, ніким не нав’язане. Хочу показати, що не всі забудовники "твердолобі". При міськраді створена комісія, куди увійшли представники громадськості, депутати, влада та орендарі землі. Будемо спілкуватися, лише так зможемо знайти спільну мову", – запевняє Микола Ковальчук.

За його словами, на розпочатих об’єктах поблизу озера завершуються консерваційні роботи. А далі Ковальчук готовий чекати до вирішення ситуації в правовому полі. Він зауважив, що очікуватиме і рішення суду у цій справі.

Нагадаємо, колишній підприємець, депутат Івано-Франківської міської ради Ріяфет Гасимов, який орендуваі ділянку, де будує "Вамбуд", подав позов до міського голови Віктора Анушкевичуса з вимогою укласти додаткову угоду по договору оренди. 

Під тиском громадськості, що об'єдналася в рух "Вільне озеро" й вимагає припинити незаконну забудову рекреаційної зони, міська влада відмовилася продовжувати оренду Гасимову. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: