fbpx

Василь Андріїв склав повноваження керівника Міської асоціації учасників АТО

Суспільство 20:15, 12.10, 2018

Голова правління Міської асоціації учасників АТО Василь Андріїв склав повноваження і заявив, що готовий надалі працювати заступником керівника організації.

Таку заяву Василь Андріїв зробив сьогодні під час вручення квартир бійцям.

"За три роки діяльності ми досягли чималих результатів. Впровадили в життя більш як два десятки соціальних проектів. Ключові з яких проект "Житло воїнам АТО", ЖБК "Соціум", Рубіж, безкоштовне лікування, визнання добровольців та ще багато інших, які так чи інакше змінили життя сотні учасників бойових дій та їх сімей.

Хочу подякувати кожному з вас. За підтримку, довіру, поради та критику. За те, що були поряд у важкі часи та в моменти успіху. Впевнений, що нас попереду ще чекають нові звершення та досягнення. У нас сформована сильна, дієва команда, на яку завжди можна покластись.

Я готовий залишитись у якості заступника і продовжити всі найважливіші проекти, які мною засновані, та допомагати реалізовувати всі інші за умови, що буде активна підтримка кожного учасника АТО. Тих, що отримали бажане, і ті, що цього ще потребують. Тому в листопаді ми проведемо загальні збори!

Війна триває – про це варто пам'ятати. Роботи ще дуже багато як на фронті, так і в тилу. Насправді нам всім разом є над чим працювати. Тому якщо буде розуміння спільної справи усіх учасників бойових дій, тоді ми продовжимо все розпочате.
Дякую вам за те, що підтримуєте і допомагаєте! Окрема, щира подяка всім вам за довіру і за честь – третій рік поспіль представляти інтереси нашого ветеранського руху!" – написав Андріїв у Фейсбуці.

Також Василь Андріїв зазначив, що у листопаді відбудуться збори Міської асоціації учасників АТО, де бійці визначать напрямки роботи на наступний рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: