fbpx

Василь Буджак: На Прикарпатті відремонтували доріг більше, ніж за попередні 25 років

Економіка 11:39, 04.11, 2016

В області практично завершили заплановані дорожні роботи: цього року на ремонт і будівництво доріг освоєно приблизно 1,2 млрд грн. Голова САД в області Василь Буджак також окреслив плани на наступний рік.

Про це повідомив голова Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак на прес-конференції в Івано-Франківську.

“Ми одні з перших в Україні областей розпочали ремонтні роботи і практично завершили програму, яка визначена Кабміном. Залишилось трохи робіт на дорозі Р24 у Верховині, кілька днів на дорозі Стрий – Мамалига у Коломийському районі”,  розповів Буджак.

За його словами, оскільки основні плани виконано, на прохання обласної САД Укравтодор погодився виділити додатково 20 млн грн на дороги Стрий – Мамалига та Татарів – Кам’янець-Подільський. Ці роботи, якщо дозволить погода, завершать за 10 днів.

“Обсяг виконаних робіт великий, найбільший за останні 25 років. Ми виходимо за цифру виконаних робіт понад мільярд. Якщо у минулому році виконано робіт на 841 мільйонів, то цього року буде 1,2 мільярда. Це фінансування з різних джерел. Найбільше надійшло з державного бюджету”,  повідомив Буджак.

З вересня минулого року до сьогодні тривали роботи з будівництва сучасних доріг від Львова до Чернівців і від Львова до Івано-Франківська.

“Але не все було гладко, на превелкий жаль, весь цей час ми мали проблеми внутрішнього характеру, з якими постійно стикалися у судовій практиці. Окремі підприємці, які уже не виконували ремонтних робіт на наших дорогах, вимагали, щоб ми їм повернули гроші за попередні роки. Чомусь вони до того ці питання не порушували, а коли ми почали роботи, вони намагалися заблокувати наші рахунки. 24,5 млн гривень коштів за рішеннями судів держава повернула підприємству ПМК-7. Власне, мене турбує не те, держава з ними розрахувалася, а зараз вони знову звернулися до суду і вимагають від держави 12,5 млн грн курсової різниці. Але найбільше, що мене турбує у цій ситуації,  де ця дорога, яку вони ремонтували. Вони зараз отримали кошти, але зупинили роботи. Це дороги “Чернівці – Криворівня” у Верховинському районі, яка сполучає Верховинський район з Чернівецькою областю. Якщо сказати, що там немає дороги,  то нічого не сказати. А кошти виділені. Це один із прикладів, що не все так давалося легко”,  розповів Буджак.

Цього року в області також завершать ремонти трьох мостів: у Незвиську, Татарові та Раковці.

Василь Буджак також розповів про заплановане на 2017 рік. В області продовжать ремонт дороги Н09 від Івано-Франківська до Татарова. Крім того, завершать трасу Р24 від Стопчатова – Городенки з виходом до межі з Тернопільською областю. Закінчать дорогу Н10 через Долину, Болехів, Калуш до Івано-Франківська. Планують також завершити дорогу Р21 Долина – Хуст і дорогу Бурштин – Калуш. Ремонтуватимуть і дороги місцевого значення. Проте чи вдасться виконанти заплановане, буде залежати від рішення уряду по дорожньому фонду й, зокрема, обсягу коштів, виділених для Прикарпаття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: