fbpx

Василь Шкляр: Олександр Шевченко дасть Івано-Франківську нове дихання і нове обличчя

Політика 16:17, 21.10, 2015

Сьогодні Прикарпаття відвідав відомий український письменник та політичний діяч Василь Шкляр.

Письменник висловив свою підтримку народному депутату України Олександу Шевченку як кандидату на посаду міського голови Івано-Франківська та розказав, чому бачить нардепа на посаді очільника обласного центру Прикарпаття, пише Фіртка.

Василь Шкляр: Олександр Шевченко дасть Івано-Франківську нове дихання і нове обличчя 1

"Олександр Шевченко – зодчий нової України, він збудував місто на голому місці. Івано-Франківську він дасть нове дихання, нове обличчя. Лише одна загроза для нього є: він як стане мером, то вже люди ніколи не переоберуть когось іншого, йому доведеться бути довічним мером. А це дуже важко. Можливо, він би хотів себе ще реалізувати на якійсь посаді, можливо й президентській, але люди його не відпустять. Тут є крихітка жарту, але це насправді так. Олександр Шевченко – це українець нового європейського типу, котрий будує Європу в Україні, а не шукає прихильності там, в Європі. Як кажуть мудрі українці: "будуй Європу тут, у себе", – зазначив Василь Шкляр.

Василь Шкляр: Олександр Шевченко дасть Івано-Франківську нове дихання і нове обличчя 2Василь Шкляр: Олександр Шевченко дасть Івано-Франківську нове дихання і нове обличчя 3

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: