fbpx

Василь Шкляр: В "УКРОПі" я бачу хлопців твердого слова. ФОТО

Політика 18:02, 21.10, 2015

Сьогодні Прикарпаття відвідав відомий український письменник та політичний діяч Василь Шкляр.

До Івано-Франківська письменник приїхав на запрошення Івано-Франківської обласної організації політичної партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП", повідомляє новинар Фіртки.

Василь Шкляр є членом політичної ради партії "УКРОП", хоча й не балотується у кандидати. Але як член партії підтримує кандидатів на місцевих виборах.

"В ідеалі письменник не повинен пов’язувати себе з політикою, але це в нормальних країнах, де немає болю за майбутнє нації, якій загрожує знищення. Коли я брався за якісь проекти із нашими патріотичними організаціями, то ніщо не йшло далі якихось обіцянок та пафосних розмов. А "УКРОП" – це та політична сила, яка є впливовою і на Сході, і на Заході. Тут я бачу хлопців твердого слова: сказав – зробив",  зазначив Василь Шкляр.

Також письменник пояснив, чому мешканцям Івано-Франківщини варто підтримати саме цю політичну силу.

"На запитання, чому треба обирати партію "УКРОП", я завжди відповідаю запитанням. Назвіть мені політичну силу, яка зробила більше для зупинення окупаційного наступу під час цієї війни, ніж "УКРОП". І ніхто мені не назвав таку політичну силу. Якби не дніпропетровські хлопці, то лінія фронту проходила б на Черкащині, в моєму Холодному Яру. І йдучи голосувати, не треба орієнтуватися на те, що хтось щось десь там зробить, а на те, що вже зроблено. Крім того, "УКРОП"  нова партія і саме в цій силі я бачу нові обличчя, серед яких багато моїх друзів, в яких я вірю, на яких покладаюся. І я знаю, що за цих хлопців мені не буде соромно",  резюмував Василь Шкляр.

Політична агітація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: