fbpx

Вбиту в Рожневі дівчинку поховають завтра – село не може оговтатися від шоку

Суспільство 19:10, 10.06, 2015

Хоча правоохоронці не підпустили мешканців до місця, де знайшли тіло, однак вони дізналися приголомшливі подробиці.

Півтори доби жителі села Рожнів на Прикарпатті разом із правоохоронцями та рятувальниками шукали 9-річну дівчинку, яка серед білого дня пішла в магазин і не повернулася. Її тіло з численними колото-різаними ранами знайшли зовсім близько від дому.

Подробиць моторошного вбивства міліція наразі не розкриває, чекає на експертизи та по гарячих слідах шукає вбивцю, йдеться ТСН.

Мама попросила 9-річну Мар'яну сходити в магазин по хліб. Минуло кілька годин, а дівчинка додому не повернулася. Рідні спочатку думали, що десь дорогою вона загралася з іншими дітьми, а згодом пішли шукати та ніде не знайшли.  

Тільки ввечері селяни звернулися до міліції. До Рожнева, крім правоохоронців, приїхали ще й рятувальники та кінологи з собаками. Обшукали село, закинуті будинки, береги річки, лісопосадки. Тіло дитини на наступний день після зникнення знайшли за 300 метрів від її будинку. 

Правоохоронці, не вдаючись у подробиці, кажуть, що дівчинку вбили. Селяни не можуть оговтатися від шоку: хоча правоохоронці їх не підпустили до місця, де знайшли тіло, однак вони дізналися приголомшливі подробиці. 

"В мене чоловік брав тіло і клав на машину. То, каже, що порізали дуже. Живіт ножем розрубали. Познущалися над дитиною", – розповідає бабуся вбитої дівчинки Любов Друк. 

Селяни припускають, що дівчинку вбили в іншому місці, сюди ж підкинули тіло, адже Мар'яна зникла серед білого дня і тут було дуже людно, бо поруч річка, купа відпочивальників смажили шашлики. 

Завтра Мар'яну поховають, а тим часом правоохоронці чекають на результати експертизи та шукають вбивцю. 

Як повідомляв КУРС, у справі вбитої дев'ятирічної дівчинки з Косівщини офіційних підозрюваних ще немає.

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: