fbpx

Вчетверте цього року присуджена премія імені Ярослава Дорошенка

Культура 17:43, 29.10, 2014

Уже вчетверте цього року присуджується щорічна літературна премія імені відомого українського поета, громадського діяча Ярослава Дорошенка за кращу збірку та цикл сонетів.

На своєму засіданні комісія з присудження премії розглянула твори, які надійшли на конкурс. Номінанти на премію проживають в різних кутках України: Сімферополь, Одеса, Вінниця, Закарпатська область, Калуш.

У номінації "За збірку сонетів" переможцем став відомий український поет Василь Кузан за збірку "Все по 14 копійок, або Сонетний двір", у номінації "За цикл сонетів" – Іван Павліха (м. Калуш) та Дмитро Шупта (м. Одеса).

Нинішній лауреат Василь Кузан – поет із Закарпаття. Він є переможцем міжнародного конкурсу "Гранослов", автором 16 поетичних та прозових творів, фіналістом всеукраїнського рейтингу "Книжка року". Його вірші перекладені польською, словацькою, німецькою, англійською, угорською мовами. Багато поезій покладено на музику і стали відомими в Україні піснями. ("Золото Карпат", "Троянди для тебе" у виконанні артистів Івана Поповича та Степана Гіги).

Урочисте вручення премії імені Ярослава Дорошенка заплановано на 13 листопада 2014 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: