Про це інформує прес-служба ГУ Нацполіції Івано-Франківщини.
Правоохоронці рекомендують прикарпатцям по можливості не виїжджати на власному автотранспорті, стежити за дорожнім станом та бути максимально уважними.
Пішоходів полісмени просять бути уважними у вечірню пору доби і переходити дорогу лише у встановлених для цього місцях, а також виключно на зелений сигнал світлофора.
Нагадаємо, на Прикарпатті оголосили штормове попередження: у зв’язку з хуртовинами та снiгопадами 22-24 грудня у високогiр’ї Iвано-Франкiвської області очiкується значна снiголавинна небезпека (3 рiвень). Крім того, протягом дня на Прикарпатті очікується посилення західного вітру 15-20 м/сек.