fbpx

Вчора у Франківську зафіксували температурний рекорд

Суспільство 18:14, 24.12, 2015

Грудень на Прикарпатті дивує аномальним теплом. Температура повітря у середу, 23 грудня, перевищила історичний максимум для цієї дати на понад 4 градуси.

Про це повідомила Тетяна Атаманюк, начальниця відділу гідрометзабезпечення Івано-Франківського обласного Центру з гідрометеорології, пише Galka.if.ua.

Вчора, 23 грудня, температура повітря в містах Івано-Франківськ, Коломия, Яремче сягнула відмітки +16,3°С. Досі для цього числа історичний максимум був 12,2°С. Він відмічався у 2014 році.

Тобто 23 грудня 2015 року історичний максимум перевищено на цілих 4,1°С. А середньодобову температуру для цього числа (-3,1°С) перевищено на 12,5°С.

"Однозначно, такі високі температури цьогорічного грудня спонукають до відновлення вегетації у рослин в період зимового спокою, негативно впливають на людський організм", – зазначає Тетяна Атаманюк.

За даними обласного ЦГМ, з 25 по 27 грудня денні температури на рівнинній частині Івано-Франківської області прогнозуються в межах 5-10°С тепла.

В подальшому очікується зниження температур до 0°С та нижче, а також  випадіння невеликих опадів у вигляді дощу з переходом у мокрий сніг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: