fbpx

Верховинщина безкоштовно прийматиме військових АТО

Суспільство 13:49, 02.11, 2014

Бійці АТО можуть безкоштовно відпочити у Карпатах – в приватних садибах і турбазах. Також запрошують родини бійців АТО. Для них забезпечують безплатне харчування, платити доведеться лише за проживання.

Таку ініціативу запровадила спільнота "Творча криївка", яка займається психологічною, соціальною реабілітацією та відпочинком для воїнів АТО завдяки творчості та спілкуванню з природою та людьми, повідомляє інтернет-портал м. Верховина із посиланням на сайт 20 хвилин

"Запрошуємо у Карпати бійців АТО зі всіх куточків України,  каже волонтер "Творчої майстерні" – Оксана Павлюк. – У нас вже відпочили п'ятеро бійців батальйону "Айдар" та Першого батальйону Нацгвардії. Тут вони мали можливість насолоджуватися природою та займатися творчістю  писати пейзажі та розмальовувати каміння. А також у нас відпочивала мама загиблого воїна. Вже невдовзі чекаємо також родину ще одного бійця АТО з Тернополя".   

Бійців АТО на відпочинок приймали відпочинкові бази у селі Дземброня Верховинського району. Також бійців та їх сім'ї готові прийняти місцеві родини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: