fbpx

Верховинщина запрошує учасників першого гуцульського бізнес-форуму

Економіка 13:23, 05.09, 2014

Упродовж двох вихідних, 6 та 7 вересня, в селі Верхній Ясенів, Урочище Запідок, відбуватиметься перший гуцульський бізнес-форум.

Організатори заходу, серед яких райдержадміністрація, районна рада, інформаційно-бізнесовий центр "Верховина", до участі в ньому запрошують представників бізнесових кіл з України та з-за кордону, керівників підприємств і компаній, управлінців, повідимили КУРСу в прес-службі ОДА.

У програмі бізнес-форуму – конференція у п’яти тематичних секціях, на якій презентуватимуться інвестиційні пропозиції, обговорюватимуться проблемні питання розвитку сільського та лісового господарства у гірській місцевості, розглядатимуться перспективи розвитку зеленого туризму, декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва.

Для учасників заходу заплановано екскурсійний тур туристичними та рекреаційними об’єктами Верховинщини, майстер-класи.

"Перший гуцульський бізнес-форум – це унікальна можливість для суб’єктів підприємницької діяльності, підприємливих людей та бізнес-партнерів у веденні власного бізнесу та створення різногалузевих підприємств у Карпатському регіоні, налагодження перспективних економічних взаємин з діловими партнерами із європейських країн, а також обмін досвідом, ділове та змістовне спілкування", – наголошують організатори. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: