fbpx

Весняний призов: проти п'яти призовників порушать кримінальні справи за ухилення від служби

Суспільство 16:03, 01.07, 2015

Область повністю виконала встановлені завдання з призову.

Про це йшлося сьогодні на засіданні обласної призовної комісії. Під час комісії підбили підсумки весняного призову на строкову службу, проаналізували результати роботи призовних комісій кожного із районів та військкоматів області.

Краще організували призов і відправку команд Тисменицько-Тлумацький, Надвірнянсько-Богородчанський, Галицько-Рогатинський об’єднані районні та Долинський об’єднаний міський військкомати.

Нижче своїх можливостей працювали в Івано-Франківському міському і Снятинсько-Городенківському об’єднаному районному військкоматах.

З призваних на строкову військову службу під час весняного призову 500 юнаків з області 247 вже проходять службу у військових частинах Збройних Сил України, 226 – у Національної гвардії, 27 – у Держспецтрансслужбі.

118 призовників не мають жодних обмежень за станом здоров’я (інші незначні обмеження). Кожний десятий призовник має повну вищу освіту, 135 хлопців отримали посвідчення водія. 

Стосовно 5 призовників, які не з’явилися на відправку команд, документи передані в правоохоронні органи для порушення кримінальної справи за ст. 335 ККУ "Ухилення від призову на строкову військову службу".

Райдержадміністраціям, військовим комісаріатам, органам внутрішніх справ області рекомендовано невідкладно проаналізувати недоліки та не допустити їх повторення під час організації роботи з призовниками у період між  призовами та при проведенні призову осінь-2015 р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: