fbpx

Ветерани АТО наполягають на звільненні водія маршрутки, який вимагав гроші за проїзд з учасника бойових дій

Суспільство 19:25, 12.09, 2015

Представники "Івано-Франківського обласного об'єднання воїнів АТО" підготували відповідне звернення до міського голови Франківська Віктора Анушкевичуса та до начальника Департаменту транспорту міськвиконкому Михайла Смушака.

Текст звернення до Михайла Смушака КУРСу надав в. о. голови правління обласної організації ветеранів війни на Сході Андрій Долик. Таке ж підготували до міського голови Франківська. 

"Щоби нарешті навели лад з приватними перевізниками у Франківську. Якщо Смушак не може вплинути на те, щоби вони дотримувалися домовленостей і закону, то нехай включається Анушкевичус", – сказав Долик.

Андрій Долик розповів, що зв'язувався з перевізником Володимиром Соханом, на маршруті якого сьогодні трапився цей прикрий інцидент  водій маршруту №60 взяв гроші за проїзд з учасника бойових дій, хоча чоловік показав посвідчення. Той пообіцяв звільнити водія. 

"Але це скасовує подання звернень, – каже Долик.  Якщо ми будемо вирішувати такі ситуації потиху, підкилимно, ми ніколи їх не позбудемося. Тому звернення все одно підуть. Це буде наукою іншим перевізникам і їхнім водіям".

УКРАЇНА

Громадська організація "Івано-Франківське обласне об’єднання воїнів АТО"

76002 м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56 оф. 503 тел. 050 885 19 94

Голові департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку п. Смушаку М. В.

В. О. голови правління Долик А. І.

Тел. 0508851994

Шановний Михайле Володимировичу!

ГО "Івано-Франківське обласне об’єднання воїнів АТО" доводить до Вашого відома, що 12.09.2015 року о 6.15 в районі вул. Вовчинецька зупинка "Велес" водій маршруту № 60, номер 11-64, перевізник Сохан, порушуючи всі домовленості та закон України "Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту" вимагав та отримав плату за проїзд з ветерана АТО.

ГО "Івано-Франківське обласне об’єднання воїнів АТО" вимагає проведення перевірки за цим фактом та негайного звільнення водія, а якщо буде доведено вину перевізника, то розірвання з ним угоди на право перевезення пасажирів.

З повагою,

В. О. голови правління

А. І. Долик

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: