fbpx

Ветерани прикарпатської міліції розповіли про найрезонансніші злочини за останні 50 років

Суспільство 09:29, 20.05, 2015

В обласному управлінні міліції презентували збірку художньо-документальних оповідей "Поїздка під дулом пістолета", що є продовженням книги ветеранів міліції Ігоря Голинського та Михайла Березовського.

Від авторів Ігоря Голинського та Михайла Березовського зауважено, що читач знайде у книзі знайомі імена керівників обласного управління, міських та районних відділів, служб УМВС, рядових правоохоронців, які своєю невтомною працею примножували, а ті, що працюють нині, продовжують примножувати славні традиції органів внутрішніх справ Івано-Франківщини, передає КУРС з посиланням на прес-службу УМВС в Івано-Франківській області.

Присутній на презентації керівник прикарпатської міліції Віктор Шкутов зазначив, що така робота на сьогодні потрібна, вона є відповідальною й суспільно значимою. Він також привітав авторів із виданням збірки та побажав сил задля втілення у життя задуманого та творчого натхнення.

Ігор Голинський та Михайло Березовський розповіли правоохоронцям короткі відомості про зміст уже другої виданої книги.

Голова Івано-Франківської обласної організації Асоціації ветеранів МВС України Володимир Коваленко наголосив, що це вже далеко не перша презентація книжок про роботу правоохоронців області. Він привітав своїх колег, котрі володіють творчими здібностями, та подарував свій недавно презентований збірник пісень.

Від імені всього особового складу працівників міліції Прикарпаття начальник управління кадрового забезпечення УМВС в області Андрій Дубчак висловив вдячність авторам збірки за ідею та наполегливу роботу, присвячену працівникам органів внутрішніх справ краю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: