субота, 23 лютого

МОЗ помилково повідомило про смерть дитини від кору на Миколаївщині. ВИПРАВЛЕНО

Як повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я, на Миколаївщині цими днями зареєстрували смерть дитини від кору. Пізніше управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації спростувало інформацію про смерть дитини від кору.

В Україні продовжується спалах кору. Упродовж минулого тижня на кір захворіли 1273 українці: 487 дорослих і 786 дітей.  

"За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за 25-й тиждень 2018 року на кір захворіли 1273 людини – 487 дорослих і 786 дітей. Це на 10% менше, ніж минулого тижня", – йдеться в повідомленні.

Прес-служба Центру громадського здоров'я МОЗ України повідомила, що у Миколаївській області від кору померла 8-річна дитина.

"За звітний тиждень від кору померла 8-річна дитина у Миколаївській області. Всього з початку року від ускладнень кору померло дванадцять людей: восьмеро дітей і четверо дорослих", – зазначили у Центрі.

"Відбулася технічна помилка. За даними "Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України" і головного лікаря Миколаївської обласної інфекційної лікарні, дитина померла від сепсису і поліорганної недостатності на тлі хронічного захворювання", – заявили в управлінні охорони здоров'я Миколаївської ОДА. І додали, що уточнену інформацію про причини смерті дитини відправлено до Центру громадського здоров'я МОЗ України з копіями підтверджувальних документів.

КУРС писав, що в Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні померла 25-річна надвірнянка. Лабораторно підтвердили кір.

З початку року на кір захворіли 23 131 людини: 9327 дорослих і 13 804 дитини.

Найбільше на кір захворіли у Львівській (3845 людей), Закарпатській (2712 людей), Івано-Франківській (2464 людей), Одеській (1932 людини), місті Києві (1649) та Чернівецькій (1210 людей) областях.

Нагадаємо, протягом тижня з 12 до 19 червня на кір в Україні захворіла 1401 людина, з них 841 дитина. 

Нагадаємо, дорослих з груп ризику безкоштовно щеплять від кору. 

На Прикарпаття надійшла вакцина проти кору, паротиту та краснухи

КОМЕНТУВАТИ