понеділок, 20 травня

400 авто в день: розмитнення на Франківській митниці дало бюджету більш як півмільярда гривень

За результатами митного оформлення легкових авто, які ввозять на митну територію України, до державного бюджету з Івано-Франківської митниці вже надійшло більш як 524,6 млн грн митних платежів.

З них 221,7 млн грн сплачено за автомобілі, що були ввезені на митну територію України у період з 1 січня 2015 року та поміщені в митні режими "транзит" або "тимчасове ввезення".  Про це повідомили в Івано-Франківській митниці ДФС.

З початку вступу в дію змін у податкове та митне законодавство щодо розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації на Івано-Франківській митниці ДФС оформлено 8492 транспортних засоби, з них – 3528 так званих "євроблях". За словами митників, 12 лютого став рекордним днем в оформленні автомобілів на іноземній реєстрації. Кількість розмитнених авто цього дня склала 413 автомобілів, з яких 206 "євроблях".

З метою забезпечення максимальної кількості митного оформлення транспортних засобів громадян прикарпатські митники працюють в посиленому режимі. Зокрема, встановлено позмінний робочий графік підрозділів митного оформлення з 8 до 17 год. та з 13 до 22 год., робочий тиждень продовжено з понеділка по суботу та додатково залучено 12 працівників митниці.

Отримати консультації з питань розмитнення, а також здійснити митне оформлення транспортних засобів для вільного обігу в зоні діяльності Івано-Франківської митниці ДФС можна у шести підрозділах митного оформлення, зокрема у:

- відділі митного оформлення № 1 митного поста "Прикарпаття", м. Івано-Франківськ, вул. Польова, 6;

- відділі митного оформлення № 2 митного поста "Прикарпаття", м. Івано-Франківськ, с. Микитинці, вул. Юності, 47;

- секторі митного оформлення № 1 митного поста "Прикарпаття", Івано-Франківська обл. Тисменицький р-н., с. Ямниця, вул. Н. Яремчука, 2;

- на митному посту "Коломия", Івано-Франківська область, м. Коломия, вул. Горбаша, 1;

- митному посту "Калуш", Івано-Франківська область, м. Калуш, ст. Кропивник;

- митному посту "Долина", Івано-Франківська обл., м. Долина, вул. Обліски, 139.

Консультацію щодо особливостей митного оформлення ввезених на митну територію України транспортних засобів можна отримати за номерами: (0342) 72-52-77 та (0342) 72-52-76.

Нагадаємо, 22 лютого 2019 року завершується термін дії пільгового періоду застосування зниженої ставки акцизного податку при розмитнені автомобілів. Після цього часу власники таких автомобілів будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою.

КОМЕНТУВАТИ