fbpx

Від сьогодні відділ ведення Державного реєстру виборців у Франківську працюватиме без вихідних

Політика 15:45, 01.03, 2019

Відділ ведення Державного реєстру виборців в Івано-Франківську прийматиме звернення громадян до 25 березня.

З 1 березня 2019 року відділ ведення Державного реєстру виборців в Івано-Франківську працюватиме без вихідних, інформує прес-служба МВК.

Виборців просять звертатись за адресою: Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, кабінет 110 (перший поверх). Графік роботи: з 8:00 до 17:15 год., а у п’ятницю з 8:00 до 16:00 год., обід з 12:00 до 13:00 год.

Телефони для довідок: 55-63-69, 55-20-78, 55-19-95

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначено Президентом України у порядку, передбаченому Законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", можуть тимчасово змінити місце голосування, не додаючи до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Для тимчасової зміни місця голосування в Івано-Франківську ці виборці з паспортом громадянина України можуть звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців Івано-Франківської міської ради.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: