fbpx

Від "Свята вина та винограду" до "Фестивалю хліба та сиру": у Франківську – час видовищ

Культура 14:59, 16.08, 2018

Виконком погодив проведення у Франківську кількох загальноміських фестивальних заходів, які пройдуть у форматі ярмарок та виставок-продажів.

25-26 серпня в Івано-Франківську відбудеться щорічний фестиваль "Винограду та вина 2018". Початок 25 серпня на площі Ринок о 12:00 год. 

Від "Свята вина та винограду" до "Фестивалю хліба та сиру": у Франківську – час видовищ 1Від "Свята вина та винограду" до "Фестивалю хліба та сиру": у Франківську – час видовищ 2

26 серпня на Вічевому майдані ушкварить "Лабух-фест". Фестиваль весільно-ресторанної музики заграє о 16.00 і пройде як своєрідний конкурс. Для найкращих лабухів передбачили призовий фонд – 46 тис. грн.
Від "Свята вина та винограду" до "Фестивалю хліба та сиру": у Франківську – час видовищ 3

 

Фестиваль-ярмарок "Свято хліба і сиру" влаштують 2 вересня на площі Ринок. Початок об 11.00. На його проведення виконком виділив 40 тис. грн. Прикметно, що на восьмий раз щорічне "Свято хліба", яке традиційно було присвячене завершенню збору врожаю, зазнало змін і стало також "сирним".  

Від "Свята вина та винограду" до "Фестивалю хліба та сиру": у Франківську – час видовищ 4

В контексті свята обіцяють зберегти виставку-продаж кондитерської та пекарської продукції, майстер-класи для батьків та дітей, конкурси "Найращий коровай" та "Станіславський пляцок", які були у попередні роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: