fbpx

Відділення Укрпошти на Прикарпатті отримало нового керівника

Суспільство 14:31, 13.09, 2015

В. о. генерального директора УДППЗ "Укрпошта" Ігор Ткачук представив колективу Івано-Франківської дирекції нового керівника й оголосив наказ про перевірку.

В актовій залі Івано-Франківського поштамту в середу відбулася зустріч в. о. генерального директора держпідприємства "Укрпошта" Ігоря Ткачука з працівниками Івано-Франківської дирекції і її структурних підрозділів, пише Галичина.

Зустріч з прикарпатськими поштовиками тривала майже три години, була, по суті, екстреною – рішення про це ухвалили буквально напередодні ввечері. Керівник "Укрпошти" повідомив, що міністерство інфраструктури України не погодило призначення на посаду Ярослава Щепанського, який до цього декілька місяців виконував обов’язки директора Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта". І представив Володимира Фалдину, який наразі тимчасово очолюватиме колектив поштовиків. А також оголосив наказ про призначення повної перевірки господарської і фінансової діяльності дирекції. 

Кадрові зміни й необхідність проведення ґрунтовної перевірки в. о. генерального директора УДППЗ "Укрпошта" Ігор Ткачук мотивував насамперед двома основними причинами. Тим, по-перше, що сума збитків дирекції, яка в січні становила 400 тис. грн, за підсумками серпня зросла аж до 3,2 млн грн. А по-друге, таке стрімке падіння "в мінус" видалося дивним на тлі того, що сусідні з нашою – Закарпатська і Тернопільська дирекції, де приблизно стільки ж, як і на Івано-Франківщині, районів та відділень поштового зв’язку, працюють прибутково. 

Щепанський з початку цього тижня на лікарняному, отож з юридичної точки зору поки що залишається в. о. директора Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта".

Володимир Фалдина до цього дня працював у Києві, у генеральній дирекції  директором з безпеки УДППЗ "Укрпошта". Сам він з Івано-Франківська. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: