Франківець Тарас Зень опублікував черговий унікальний відеозапис Івано-Франківська. Нагадаємо, у січні минулого року він привіз із Києва 25 оцифрованих відео 1940-1960 років, коли місто ще називалося Станіславом.
"Свіже" відео – про урочистості з нагоди 30-річчя возз’єднання західноукраїнських земель з УРСР. Кадри відзняті на стадіоні. Бачимо портрети Леніна, серп і молот. Але є й українська символіка – вишиванки, гуцульські кептарики, віночки зі стрічками та народні танці.