fbpx

Відмова від керівних посад в комісіях облради – свідоме рішення фракції "ВОЛЯ", – Федишина

Політика 11:27, 02.06, 2016

За півроку активної роботи в облраді депутати "ВОЛІ" внесли велику кількість пропозицій, більшість з яких облрада не підтримала. Новий підхід до роботи не був сприйнятий в комісіях та в облраді в цілому. Тому "ВОЛЯ" відкликала своїх депутатів з керівних посад у постійних комісіях облради, однак така відмова не матиме негативного впливу на роботу фракції "ВОЛЯ".

Про це заявила депутат облради від партії "ВОЛЯ" Ольга Федишина після останнього сесійного засідання облради.

"До прикладу, ми ініціювали запровадження системи "ProZorro": запропонували спочатку застосувати її при розподілі екологічних коштів, після чого внесли проект про її впровадження в області для закупівель всіх товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти. На жаль, ніхто не зголосився підтримати таку пропозицію. Крім того, ми були свідками розподілу коштів бюджету розвитку за невідомо якими принципами", – зауважила Федишина.

Федишина зазначила, що відмова від усіх керівних посад – це свідоме рішення фракції "ВОЛЯ", та впевнена, що це надасть можливість ще активніше боротися зі старою системою всередині облради.

Депутат підсумувала, що чергове засідання облради підтвердило правильність рішення фракції "ВОЛЯ".

"Облрада продовжує приймати рішення, де суми коштів на об’єкти штучно зменшуються задля уникнення тендерних процедур, де всупереч закону запроваджується процедура таємного голосування з будь-яких питань на забаганку 28 депутатів. Думаю, що таких прикладів в роботі облради буде багато. Але ми націлені на активну боротьбу з такими прикладами".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: