fbpx

Відомий фотоклуб з Тисмениці "Колумб" відзначив своє 35-ліття

Культура 18:11, 28.12, 2018

У Народному домі м. Тисмениця днями відкрилася виставка з нагоди 35-ї річниці створення народного аматорського фотоклубу "Колумб", який очолює Ростислав Кондрат.

Її організовано за сприяння районної влади відділом культури районної державної адміністрації, районним Народним домом, обласною організацією Національної спілки фотохудожників України та фотоклубом "Колумб", повідомляється на сайті ІФ ОДА.

Фотоклуб «Колумб» знаний в Україні та поза її межами. Привітати учасників колективу за дорученням очільників району Івана Семанюка та Тетяни Градюк прийшли керівник апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослав Татарин та заступник голови районної ради Ігор Федоришин, а також начальник відділу культури РДА Олександра Стефінко, інші посадові особи, друзі, колеги.

Посадовці районної влади подякували за презентацію Тисмениччини на мистецькій арені різних рівнів, відзначили високий професійний рівень фотохудожників, що засвідчує чимало нагород. Їх колумбівці здобули на різноманітних конкурсах в Україні і за кордоном. А ще – видали кілька десятків каталогів, фотокниг, буклетів, комплектів поштівок, календарів та іншої поліграфічної продукції. Велика заслуга в цьому керівників-попередників Богдана Мохняка (вже покійного) та Тараса Дутки.

Ростислава Кондрата та Івана Постоловського за вагомий внесок у розвиток фотомистецтва, примноження культурної спадщини Тисменицького району та з нагоди 35-річчя діяльності фотоклубу керівники районної влади нагородили спільними подяками голів районної державної адміністрації та районної ради. 

Довідково:

Народний аматорський фотоклуб "Колумб" функціонує при Тисменицькому районному Народному домі, що є структурним підрозділом відділу культури Тисменицької райдержадміністрації. Колектив фотоклубу почав формуватися в першій половині 80-х років. Ентузіасти фотосправи Богдан Мохняк, Ростислав Кондрат, Юрій Кукудяк, Іван Постоловський, Володимир Струк, Юрій Медвідь впродовж кількох років натхненно творили і організовували – в результаті через деякий час невеличке аматорське об’єднання перетворилося в потужний фотоклуб, який став відомий у всій Україні та далеко за її межами.

Практично всі учасники колективу є членами Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ), шестеро – члени Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP), двоє з них є членами міжнародного фоторуху "Образ без кордонів" (ISF).

За роки діяльності фотоклубу створено велику бібліотеку, яка налічує кілька тисяч одиниць книг, підручників, фотоальбомів, каталогів та буклетів, фотожурналів і фотогазет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: