fbpx

Прикарпатці зможуть люструвати чиновників в Інтернеті

Суспільство 16:41, 12.08, 2014

На Прикарпатті розпочав роботу сайт громадського проекту "Люстрація.Прикарпаття", на якому можна висловити довіру чи недовіру місцевим посадовцям.

Мешканці Івано-Франківської області за допомогою сайту "Люстрація.Прикарпаття" можуть безпосередньо брати участь у процесі люстрації, аргументовано висловлювати свою довіру або недовіру чиновнику або кандидату на посаду. 

За результатами таких голосувань громадська ініціатива "Люстрація.Прикарпаття" домагатиметься реалізації волі громади на відсторонення або звільнення дискредитованих чиновників, проведення службових перевірок

Наразі на сайті розміщено дев'ять анкет прикарпатських чиновників, серед яких голова Івано-Франківської ОДА Андрій Троценко, голова обласної ради Василь Скрипничук, обласний прокурор Ігор Настасяк та інші.

В анкетах активісти вказують освіту, трудову діяльність та партійну приналежність чиновника, котрого пропонують люструвати.

Також в анкеті можна ознайомитися з деклараціями про доходи посадовців.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати не змогли включити в порядок денний сесії Верховної Ради законопроект "Про очищення влади".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: