Військовослужбовці самі купили автомобіль в Німеччині та розмитнили його. Покупку оплатив з особистих коштів Віктор Анушкевичус.
“Ця машина необхідна. Навіть якщо вона спасе хоча б одне життя – вона вже безцінна. Машина у повному робочому стані, укоплектована усім необхідним і скоро поїде з нами в зону антитерористичної операції”, – говорить комбат Сергій Шуляк.
Спецпризначенці повернулися з зони АТО 6 жовтня. Протягом військових дій поранення отримало 6 бійців. Як розповів Сергій Шуляк, тоді поранених транспортували місцеві автомобілі швидкої допомоги, які постійно обстрілювали терористи.
Бійці 4-го батальйону 50-го полку спеціального призначення тепер укомплектовані усім необхідним та готуються наступного тижня вирушити на ротацію на Схід України.