fbpx

Віктор Анушкевичус заявив, що фірма "Екватор-ІФ" обдурювала іванофранківців на ринку нерухомості

Економіка 09:20, 04.11, 2014

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус заявив, що фірма "Екватор-ІФ" не тільки незаконно встановлювала автономне опалення, а й обдурювала іванофранківців на ринку нерухомості.

Про це очільник міста розповів на зустрічі з жертвами шахрайства фірми "Екватор-ІФ". 

"Фірма "Екватор-ІФ" – великий жулік. Бо ще, крім опалення, він продавав квартири, які йому не належать",  заявив Анушкевичус.

За словами міського голови, йому відомо щонайменше про три факти незаконного продажу нерухомості у будинку по вулиці Сахарова, 27-а.

Нагадаємо, вчора жителі Івано-Франківська прийшли до мера з вимогою узаконити встановлене їм автономне опалення. Усі вони – клієнти фірми "Екватор-ІФ", яка встановила в квартирах індивідуальне опалення, а своїм клієнтам видала підроблені документи. У людей відключене централізоване опалення, але підприємства "Теплокомуненерго" і "СТЕК" продовжують їм нараховувати плату за теплопостачання.

Близько 80 жертв шахраїв зустрілися з Віктором Анушкевичусом та попросили допомоги. 

Натомість міський голова лише розводить руками. Анушкевичус каже, що не може підписати дозвіл про надання автономного опалення. Ще з 2012-го року чинне рішення Івано-Франківського міського суду, яке заборонило міській виконавчій владі відключати абонентів від централізованого опалення. 

"Це афера року. Ви попали… Проте я не можу приняти рішення, якого би ви хотіли від мене", – прокоментував Вітор Анушкевичус. Тож міський голова під незадоволені вигуки порадив франківцям звертатися до суду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: