fbpx

Віктор Шевченко: "Болить, коли такі потужні заклади, як Черченський санаторій, занепадають"

Політика 13:43, 18.09, 2018

Народний депутат України Віктор Шевченко здійснив робочу поїздку на округ. Парламентар оглянув об’єкти інфраструктури, які потребують ремонту та оновлення. Зокрема, завітав у санаторій "Черче" на Рогатинщині. У цьому закладі за допомогою унікальних грязей лікуються люди з усієї України. Однак, як і більшість великих державних об’єктів, санаторій потребує капітального оновлення матеріально-технічної бази.

"Болить, коли такі потужні заклади занепадають. А їх, навпаки, треба берегти. Особливо у наш час, коли медицині та реабілітації не приділяють уваги. Тому я переконаний, що цей санаторій треба відновлювати. Адже навіть попри всі проблеми сюди їде дуже багато людей. Робитиму ус, від мене залежне, аби вони мали нормальний сервіс та змогли отримати повноцінну реабілітацію", – сказав Віктор Шевченко.

Санаторій "Черче" має два спальні корпуси, водогрязелікарню та лікувально-діагностичний корпус. Тут лікують кістково-м’язову систему та неврологічну симптоматику. У закладі можуть прийняти 181 людину в день. Нині санаторій заповнений наполовину. Практично усі путівки – із фонду соціального страхування. Саме через це, каже керівництво закладу, і з’явилось багато проблем.

"Коли працювали профспілки, в нас було добре наповнення і ми функціонували нормально. Зараз кількість профспілкових путівок значно зменшилася. Та й самі путівки – нерентабельні. Їхня вартість від 564 до 600 гривень. Це не покриває усіх витрат, особливо на енергоносії. Тому спільно із Віктором Шевченком обговорили це важливе питання. Сподіваюсь, що нам допоможуть", – зазначив заступник головного лікаря з медичної частини санаторію "Черче" Роман Падучак.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: