fbpx

Віктор Шевченко пообіцяв посприяти у завершенні будівництва Мединської школи

Політика 14:05, 25.07, 2018

Народний депутат України Віктор Шевченко відвідав село Мединя Галицького району. Парламентар оглянув об’єкти інфраструктури: клуб, ФАП, Центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

На зустріч із нардепом прийшло багато мешканців Медині. Люди розповіли, що нині село має дві великі проблеми – погану дорогу та недобудовану школу.

"Ми маємо третю чергу незавершеного будівництва. Тобто, вже роками чекаємо на спортзал та їдальню. Ми не маємо де провести уроки фізкультури. Відсутні актовий та спортивний зали. Дуже не вистачає нам цих приміщень", – розповідає заступник директора Мединського НВК Оксана Ріжко. 

Мединський НВК відвідує 207 учнів і 30 дошкільнят. Це одна з найбільших шкіл Галицького району. За словами педагогів, кошти на будівництво виділяють, але повільно та невеликі суми. Тож будівництво поступово перетворилось у довгобуд.

"Збудували стіни. А тепер бажано накрити, щоб збудоване не руйнувалось", – каже Оксана Ріжко. 

Віктор Шевченко натомість запевнив, що постарається прикласти якомога більше зусиль для вирішення цієї проблеми.

"Зосереджу зусилля на пошуку коштів у державному бюджеті, аби за можливості ще цього року перекрити частину школи. І у найближчі роки закінчити цей довгобуд. Адже діти мають харчуватись повноцінно, у комфортній їдальні, а не пристосованому приміщенні. До того ж, учні роками чекають на спортзал. Я переконаний, невдовзі нам вдасться його облаштувати", – сказав Віктор Шевченко.

На правах реклами

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: