fbpx

Віктор Шкутов подарував спортивний інвентар надвірнянським самбістам

Спорт 13:07, 27.11, 2015

На базі Надвірнянського спорткомплексу "Нафтохімік" учора відбувся "День відкритих дверей". На захід прибув голова Івано-Франківської організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" – начальник Головного управління Національної поліції в області Віктор Шкутов. Кращим спортсменам-самбістам він вручив грошові винагороди та спортивну амуніцію.

Дитячо-юнацькі секції налічують понад 100 вихованців віком від 6 до 15 років з міста Надвірної та навколишніх сіл. Діти мають можливість займатися самбо та дзюдо, виступати на змаганнях всеукраїнського, а переможці – міжнародного рівнів, – завдяки сприянню прикарпатської динамівської організації.

Голова ФСТ "Динамо" Віктор Шкутов з приємністю відзначив спортивні досягнення майстра спорту України Івана Пилип’яка, призера України серед кадетів, чемпіонки світу Алли Бегеби, призерів фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" Михайла Свідрука, Івана Тимінського, Оксани Гуш, Юрія Яремчука та Костянтина Павлишина.

Такі вагомі здобутки – це результат наполегливих тренувань як самих дітей, так і їхніх наставників-тренерів. Зокрема, Заслуженого тренера України Євгена Боднарука та майстрів спорту України Христини Гунди та Іванни Реміцької.

Значний вклад і зусиль до спортивного доробку прикарпатських спорсменів доклали заступник голови ФСТ "Динамо" депутат обласної ради Андрій Мироняк та президент обласної федерації дзюдо перший заступник голови Надвірнянської РДА Іван Тодорук.

"Наші молоді спортсмени  це не тільки гордість і досягнення прикарпатського краю, але й України загалом. Здобуті успіхи – незаперечний доказ того, що з дітьми працюють професіонали, здатні навчити, подолати і привести до перемог. Не менш важливим аспектом розвитку спорту є створення належних умов та забезпечення спортивним інвентарем. В цьому плані ми намагаємося забезпечити юних спортсменів усім необхідним", – зазначив голова товариства Віктор Шкутов.

Під час заходу Віктор Володимирович  вручив титулованим спортсменам "кімоно", взуття та грошові винагороди. Побажав, щоб у цих костюмах кожний поєдинок був переможним, та висловив переконання у перспективному майбутньому юних спортсменів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: