fbpx

Вільне озеро. Активісти закликають не вірити депутатам і меру

Суспільство 18:50, 26.03, 2015

Громадський активіст, один із ініціаторів руху "Вільне озеро" Тарас Случик закликав громаду не вірити обіцянкам міського голови і депутатів міськради.

Як повідомляв КУРС, на сьогоднішній сесії Івано-Франківської міської ради міський голова і депутати підтримали вимоги активістів "Вільного озера", які захищають територію довкола озера від житлової забудови. Громадський активіст Тарас Случик звернувся до колег і громади з закликом не вірити владі, поки у новій редакції Генерального плану Івано-Франківська ділянка біля озера не буде визначена як "зелена зона".

"У мене таке враження, що на сьогоднішньому пленарному засіданні ради прорекламувались на питаннях забудови озера всі, хто міг, але жодного плану та конкретних проектів документів не запропонували. Частина депутатів пише про нібито перемогу, для того щоб приспати громаду… Поки на ділянці не буде парку, а в новій редакції Генплану ця ділянка не збережеться як зелена зона, доти ніякої перемоги немає! Закликаю в цій темі не вірити деутатам та меру, закликаю вірити документам, фактам та реальності!" – написав Тарас Случик.

Як повідомляв КУРС, міський голова Віктор Анушкевичус і кілька депутатів з активістами провели толоку на ділянці біля озера, на якій компанія "Вамбуд" планує зводити багатоповерхівки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: