fbpx

Вільне планування житла – яка вигода для українців

Стиль життя 21:17, 25.05, 2017

Українці масово почали підхоплювати такий стиль життя як мінімалізм, відповідно це зачепило й житлові стандарти.

Реорганізувати простір так, щоб не було зайвого, а тільки найбільш необхідне – одна з основних вимог до сучасного дому. Тому протягом декількох років будівельний ринок зазнавав певних змін. Як результат, зараз покупці отримують все більше пропозицій на придбання смарт-квартир з вільним плануванням, пише сайт БК "Благо"

Невеликі за площею квартири-студії не допускають нагромадження непотрібних речей і предметів. Житло з відсутніми внутрішніми перегородками дозволяє суттєво зекономити на меблях. Один предмет може виконувати декілька функцій, наприклад диван перетворюється у ліжко, тумба – у стіл.

Ергономічне планування передбачає: грамотно продумане зонування, яке дозволяє позбутись невикористаних квадратних метрів, практичне розміщення санвузлів, наявність тераси, лоджії або балкона, а однією із вагомих переваг є використання забудовниками матеріалів, направлених на покращення енергоефективності дому.

Смарт-квартири економічно вигідні як для прогресивної молоді, так і для  старших людей, адже формат такого житла дозволяє суттєво економити фінансовові та часові ресурси, а заощадження спрямувати на більш суттєві потреби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: