fbpx

Віршована сучасність: письменник Нестор Мартинець презентував 26-ту збірку своєї творчості

Суспільство 15:07, 25.01, 2018

"Нехай Господь благословить ваш шлях" – під такою назвою вийшла збірка патріотичної поезії Нестора Мартинця.

Письменник як активіст Майдану і волонтер в зоні АТО розповідає, що в книзі намагався показати велич України і оночасно її біду. Адже державою з потужним людським і земельним ресурсами, каже автор,  на жаль, керують не українці.

“Не можна вже дальше терпіти оцим корупціонерам, людям, які перейшли вже всі межі. Вони живуть вже ніби в іншому, паралельному світі, вони не знають, скільки хліб коштує, вони не знають, що означає для матері чекати дитину після 15 років праці в США чи Великобританії. Адже наші люди, їдучи на заробітки, лише втрачають любов до матері, до васних дітей. Молодь втарачає почуття відповідальності і лише чекає, коли мама гроші перекине з-за кордону. Чому мама не може бути поруч зі своєю дитиною?” – з відчаєм відзначає Нестор Мартинець.

Віршована сучасність: письменник Нестор Мартинець презентував 26-ту збірку своєї творчості 1

На презентацію книжки до Центру патріотичного виховання імені Степана Бандери прийшло чимало молоді. “Патріотизм – це не лише слова, а щоденна робота, робота тут, в Україні. Праця для того, щоб ставало жити краще в нас”, – впевнена студентка Ольга Бугрин.

“В час, коли йде війна і влада нічого не робить, повинно воювати слово, мистецтво. Промовляти до українців, до влади всіма доступними методами. Це наш земляк, виходець з Богородчанщини. Його вірші є дуже актуальними, це як набат сьогоднішній владі. Поет звертається до сучасників, до молоді і різко критикує владу. Адже жертви ми рахуємо щодя, наші жінки поневіряються по закордонах, залишаючи тут дітей. Як каже автор, ми вкотре помилилися, занадто довірилися. Варто бути прискіпливішими, самокритичнішими і не боятися віддати керівництво держави молоді. Молоді, яка віддає своє життя на Сході, яка з голими руками і дерев’яними щитами пішла проти куль сеайперів на Інститутській”, – переконана координатор Івано-Франківської обласної організації партії “РУХ НОВИХ СИЛ” Тетяна Пришляк.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: