fbpx

"Вішати на прикарпатців тавро зрадників – це безсовісно", – прес-офіцер АТО

Суспільство 12:44, 28.01, 2015

Підполковник, прес-офіцер АТО Тарас Грень відреагував на слова радника Президента Юрія Бірюкова, який звинуватив мешканців Франківщини та інших західних областей країни у зриві мобілізації.

Свою позицію підполковник Тарас Грень, який 8 років служби провів на Прикарпатті, оприлюднив на сторінці у Фейсбук

"Майже 8 років своєї служби я провів на Прикарпатті. На моїх очах руйнувалась збройна велич цього краю. Однак тоді нас, військових журналістів, мало хто відкрито підтримував, коли ми виступали проти знищення 38-го армійського корпусу, коли підтримували людей у Надвірній, які виступали проти знищення потужної ракетно-артилерійської частини, коли ми розповідали про знищення авіації, базованої на Прикарпатті, і відстоювали бодай Коломийський аеродром, коли просили допомоги у підтриманні та недопущенні знищеня єдиної (!) на території Західної України бригади винищувальної авіації… Коли захищали від руйнування систему військових комісаріатів.

Образливо читати, коли люди, що не були в регіоні, який став мені рідним, пишуть, що прикарпатці зривають мобілізацію… Так, залишившись без роботи в результаті недолугих реформ усіх урядів нашої країни, люди якось мали виживати. Тому більшість з них зараз на заробітках. Так, в результаті відвертого шкідництва проведена псевдореформа військкоматів. Знищено систему роботи, а спеціалістів вигнано на вулицю. Скажіть, чи можуть два офіцери і три цивільних відповідати за призов і мобресурси двох гірських районів? При цьому не маючи навіть автомобіля, щоб пересуватись між населеними пунктами, що розкидані по горах…

Звинувачувати легше за все. А от запропонувати реальний шлях подолання проблеми і пройти його разом – важче. Так, на Франківщині, як і всюди, є певна частина відказників. Але вішати тавро зрадників на всіх людей, що живуть тут,  це щонайменше безсовісно!"  написав військовий. 

Нагадаємо, вчора радник Президента Юрій Бірюков на своїй сторінці у Фейсбук звинуватив мешканців Прикарпаття, Тернопільщини та Волині у зриві мобілізації й небажанні захищати Батьківщину. Після обуреної реакції українців на неадекватні звинувачення Бірюков знищив свій запис. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: